Animace v Procreate - LetterArt.cz - online škola letteringu a kaligrafie
 
Animace v Procreate

Zvládáš lettering na iPadu a chceš se dostat zase o skok dál? Nauč se ho animovat. Po kurzu zvládneš rozhýbat kterýkoliv text nebo obrázek a z obyčejného letteringu udělat WOW video, co oslní fanoušky a třeba i klienty. Získej nový skill, který v Česku ještě téměř nikdo neovládá. Staň se průkopníkem a ukaž, co všechno umíš dát do pohybu.

 

Co můžeš od kurzu čekat?
Kurz tvoří 3 lekce v celkové délce přes 2 hodiny. V každé lekci se naučíš některý ze stylů animace. Kurz je bez lektorky, a tak si sám/sama můžeš řídit, kdy se co naučíš. Hotové práce nasdílené na sítě označ @letterart.cz, ať se můžu podívat, jak skvěle zvládáš animovat!

 

Co budeš ke kurzu potřebovat?
— iPad
— Apple Pencil
— Aplikaci Procreate

Kdo kurz povede?
Tatiana Nemna
Grafická designerka, kaligraf, lektorka

Instagram

„Výuce kaligrafie a letteringu se věnuji už několik let. Vedla jsem soukromé i hromadné kurzy pro firmy i jednotlivce, workshopy pro známé časopisy a naučila krásně psát už více než 500 studentů. O mé kurzy byl čím dál větší zájem. A protože někteří lidé za mnou jezdili i stovky kilometrů a kurzy pro ně byly časově velmi náročné, založila jsem první online školu letteringu. Díky ní se může naučit krasopísmo kdokoliv bez ohledu na místo bydliště a časové možnosti.

Studiu letteringu jsem věnovala tisíce hodin. Ty ale nemusíš. Nejdůležitější informace jsem pro tebe shrnula do kurzu. A tak se všechno, co umím já, naučíš za pár týdnů. Věřím, že pro tebe bude kurz maximálně přínosný a společně si ho užijeme.“

Plán kurzu:
LEKCE 1
Maskování

Délka lekce: 50:04

LEKCE 2
Dokreslování

Délka lekce: 36:38

LEKCE 3
Pohyb objektů

Délka lekce: 20:03

Výběr typu kurzu
Chceš se učit samostatně nebo s lektorkou?
Samostatně
Máš okamžitý přístup ke všem lekcím vybraného kurzu
Lekce můžeš přeskakovat a učit se vlastním tempem
Můžeš se poradit a inspirovat ve facebookové skupině
K domácím úkolům nedostáváš zpětnou vazbu
Nezjistíš, kde děláš chyby a co je potřeba vylepšit
Neuvidíš práce ostatních studentů
Bez garance vrácení peněz

700 Kč vč. DPH
Přihlásit se na online kurz
Po vyplnění údajů se ti zobrazí stránka s výběrem platební metody. Kurz můžeš zaplatit platební kartou nebo převodem z účtu na účet.