Napsali o nás. My v médiích. LetterArt.cz - online škola letteringu a kaligrafie
 
Napsali o nás
Kofí brejk onlajn
Lettering - krásně psát zvládne každý

Před časem jsem nabyla dojmu, že potřebuji zlepšit svůj neúhledný rukopis. Plna odhodlání vrhnout se do krásného písma po hlavě jsem si koupila dvě knihy s teorií a několika příklady, také fixy, různě silné i štětcové. Přes veškeré pokusy kopírovat předtištěné vzory, nebylo to ono. Až hledání na Instagramu mi nabídlo profil Letterart.cz.

JABLICKAR.CZ
Následujte Steva Jobse a staňte se mistry kaligrafie

Pokud vás stejně jako Jobse kaligrafie a lettering fascinuje, mohli byste své znalosti ještě více prohloubit v první české online škole zaměřené právě na tyto dvě věci. Tato škola má na výběr mnoho kurzů od brushletteringu přes lettering tužkou až po kurzy Letteringu na iPadech, které jsou pro nás, jablíčkáře, asi nejzajímavější.

CZECHCRUNCH.CZ
Mladá umělkyně založila v Česku první online školu letteringu a kaligrafie. Výuka probíhá i na iPadu

Tatiana Nemna od malička milovala umění a už jako dítě toužila po tom, že se bude svou zálibou jednou i živit. I navzdory tomu, že vystudovala úplně jiný obor, si nakonec za svým snem šla a dnes provozuje vůbec první online školu letteringu a kaligrafie v Česku LetterArt.cz, díky které se lze učit uměleckému psaní a krasopisu z pohodlí domova.

Časopis Zena a Zivot
Krasopisně

Chcete se naučit krásně psát nebo si letteringem začít i vydělávat? Pak se přihlaste do online kurzů na LetterArt.cz. V nabídce je několik typů kurzů, veškeré informace jsou ve formě videí a nechybí ani zpětna vazba.

APPLECRUNCH.CZ
Mladá umělkyně založila v Česku první online školu kaligrafie, v níž probíhá výuka na iPadu

Stejně tak vyučuje svůj kaligrafický kurz i Tatiana Nemna, která přinesla do Čech úplně první online školu uměleckého psaní LetterArt.cz, kde se zájemci mohou učit z pohodlí domova a nemusí docházet na lekce, jak tomu bylo dosud běžně zvykem. A co víc, mezi její hlavní zbraň patří iPad.